hej chłopcze!

1/10/2009

W związku z faktem, iż jestem najbardziej pechowym człowiekiem we Wszechświecie od kilku dni prześladuje mnie seria niefortunnych zdarzeń powodując ogólne spustoszenie w wielu dziedzinach mojego życia. Warto tu wspomnieć o : wylaniu herbaty na klawiature co w efekcie dało (nie wiem czemu) awarię całego komputera i konieczność jego naprawy, milionie groteskowych sytuacji życia codziennego o których wolę nie wspominać *obawa*, ocenie z matematyki której prawdopodobnie nie poprawię gdyż jak każdy doskonale wie mam problemy z liczeniem w zakresie 100 itd. *paker*

Oprócz tego mam 828720417824781247 postanowiem noworoczny z których jak na razie udało mi się tylko spełnić to dotyczące 5 z franucskiego *miszczunio*.
W tym roku dobrze byłoby zdać z matematyki, fizyki i chemii, nie zachowywać się jak emosek (Jelon*) , przestać narzekać, nie spóźniać się codziennie na lekcje, nie uciekać z biologii, fizyki, informatyki,religii i wułefu, sypiać więcej, jeść mniej, robić dużo porządnych zdjęć, być lepszym człowiekiem *matka teresa stajl*, odrabiać lekcje, czytać lektury, oszczędzać, spotkać się kilka razy z Iloną i eeeee jeszcze milion innych ale nie chce mi się już pisać.

A teraz zdjęcia dla naszej-słita-Kasi*by Salwadorby Iga

 • Share:

Przeczytaj w wolnej chwili

3 komentarze

 1. 1 zdjecie mnie miazdzy *____________________*

  dziizas

  ej. chce sie z Toba spotkac.
  juz
  teraz
  zaraz

  ReplyDelete
 2. by Salwador hihihihihi

  będzie ok.

  ReplyDelete
 3. demoralka to ja jestem, mam 2 pały na semestr! *lansiq* (fiz i chem) i nkl z wfu
  wiec sie nie martw slodziaku, lepiej byc nie moze :*

  ReplyDelete