cross your fingers.

5/15/2009

Kilka ostatnich dni, pomimo dwóch tysięcy sprawdzianów i kompletnego braku snu minęło w fantastycznej i zabawnej atmosferze. Okazało się bowiem,że drzemie we mnie matematyczny geniusz dzięki któremu wreszcie pokazałam na co mnie stać.
Teraz mogę jedynie podejrzewać,że poniedziałkowa wywiadówka nie zmieni nic w moim szalonym życiu, a nawet będę mogła normalnie funkcjonować ,pisać nocie na blogasku i wychodzić z domu *paker*

Ogół wydarzeń natnchął mnie do niewielkiej zmiany wystroju mojego pokoju.Przypomina on nadal składowisko kucyków pony i innych zabawek, ale po przesunięciu kilku mebli uzyskałam prawie pustą ścianę, która posłuży mi do pewnego planu o którym napiszę niebawem.

Ponadto jutro wybieram się na długo wyczekiwane zdjęcia z Martą*.Znalazłam nowe superextraświetne miejsce do zdjęć i mam nadzieję,że wszystko pójdzie po mojej myśli hhihihiihhi

W związku z tym,że blogaska czyta dużo osób z lookbooka postanowiłam przekładać hahah nocie na angielski. Może to trochę lamerskie, ale trudno... przynajmniej wszyscy będą wiedzieli o co chodzi *przyjemniaczek*
Zastanawiam się także nad mini-zmianą blogaska,ale o tym kiedyindziej: )

At first i'd like to say that i decided to translate my crazy stories into english (as you can see haha). I know that some people from lookbook read my blog, and usually they aint know polish, so now it'll be easier for them to understand my notes.
Moreover i'm sorry for all stupid mistakes in those translations : )

The last few days with ten thousand tests and almost sleepless nights were really fabby and gorgey. I became a maths genius and finally have done my best! *as everyone knows i'm not usually a math genius, but lately i've been. I really don't know what happened.
I hope that after monday parents-teacher meeting i'm not a stiff and i don't have to find comfortable chokey or sth:P

All those things inspired me to change some things in my super-duper room. It still reminds glory-hole or Ponyland but i finally have almost empty wall and idea to use it.

Tomorrow i'm gonna take some photos of my friend Marta*. I found double cool with knobs place and i hope everything will go well.
S'laters **** • Share:

Przeczytaj w wolnej chwili

10 komentarze

 1. pretty cool : )

  we're waitin for the photos, good luck girls.

  ReplyDelete
 2. oh baby give me your sunglasses :*******

  czy to o tym o czym mi pisałas na gg to piszesz,że zrobisz w pokoju?

  <33

  ReplyDelete
 3. hej

  dopiero wlazłam na Twojego bloga..i juuz straaasznie mi sie podoba, zapisalam w zakladkach i na pewno bede tu czesciej!!

  buzka

  ReplyDelete
 4. Wow good luck with all that work! Don't forget about sleep! I love your sunglasses!

  ReplyDelete
 5. really cool photos!

  http://natashassoiree.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. podziel się

  podziel się matematycznym geniuszem :*

  ReplyDelete