I AM A VAMPIRE

5/20/2009Poprawianie stopni nadal trwa i chociaż przyjęłam styl na *luzaka* i tak jestem już odrobinę (?) zmęczona. Wszyscy uwijają się z pracą niczym małe mróweczki (chcące przy okazji pozabijać pozostałych) i trochę mnie to przeraża. Do wakacji zostało 21 dni,a może nawet i mniej (nie ufałabym moim obliczeniom).

Oczywiście, jak widać przeżyłam poniedziałkową wywiadówkę*przyjemniaczek*.Rodzice nie zwrócili uwagi na oceny z zachowania wystawione przez nauczycieli i docenili poniekąd moje fantastyczne stopnie.*paker*

Jest ok, pomiając fakt,że muszę odpowiadać z francuskiego na piąteczkę i kretyńskiego PO na równie dobrą ocenę hahaha + milion innych rzeczy o których nie będę pisać bo nikogo to nie interesuje.

Na domiar złego zmagam się z septylionem bardzo trudnych życiowych decyzji *kompletnie bezradny* :O

Improving marks is still going on and even though i have lighthearted attitude to this i'm a little bit tired (and still sleepy!).
Everybody's busy as a bees (or ants, whatever) ( they also want to kill the others) and i'm really scared about it!
There are only 21 days left to holiday (but don't trust in my calculations, i said i'm an ace maths genius).

As you can see i'm not a stiff after monday parents-teacher meeting.My parents didn't notice my marks for behavior that i got from several teachers and they appreciated my quite good marks.

Everything is alright , excluding fact that i have to answer in Froggy and civil defence course + million other things (i don't feel like writing it, no one would read those bullshits).

Unfortunately I have a lot of bloody hard decisions * completely helpless* :O

PS Oh can you believe that i'm on the brink of madnosity and boredomosity AGAIN?

  • Share:

Przeczytaj w wolnej chwili

3 komentarze

  1. skad masz takie przypinki??

    ReplyDelete
  2. mista lowa lowa
    w czerwcu w weekend wsidam w busa bo juz nawet znalazałam z rdm do kiel i ciesne do was misie <333

    ReplyDelete